솔지에로펜션(소나무숲길로)

اهمیت لینک‌سازی در سئو

페이지 정보

profile_image
작성자 Chelsea
댓글 0건 조회 3회 작성일 24-10-04 21:56

본문

ویژگی سایت آموزشی
سایت‌های آموزشی با توجه به نوع مصرف و کاربردی که دارند و هدفی که برای آن طراحی شده‌اند ویژگی‌های خاص خود را دارند.

control-arti-blog-0002.webpتمام فعالیت‌هایی که خارج از سایت ما انجام شده و در نتایج جستجو (Serp) تاثیرگذار است را سئو خارجی می نامند.
چند میلیون سایت در سراسر دنیا وجود دارند که هر روز به تعدادشان اضافه می‌شود. چند میلیارد صفحه (Page) هم در کل اینترنت به وجود آمده‌اند. وقتی کاربر عبارتی را جستجو کرد، موتور جستجو چطور بهترین نتایج را به کاربر نشان دهد؟ آیا سئو داخلی یا On Site کافی است؟ اگر سایت A و سایت B در یک حوزه فعالیت کنند و هر دو سئو داخلی قوی‌ای داشته باشند. کدام سایت لیاقت رتبه بالاتر را دارد؟
اینجا مفهوم سئو خارجی شکل می‌گیرد. اگر هر دو سایت A و B در یک سطح باشند، گوگل اعتبار سایت‌ها را بررسی کرده و سایتی که محبوب‌تر تبلیغات است را در رتبه بالاتر قرار می‌دهد.
اوایل که کار سئو را شروع کردم، پیش خودم فکر می‌کردم اگر یک سایت بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ به بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ شکل ممکن تولید محتوا کند و کار خودش را درست انجام دهد، حتما به چشم گوگل آمده و نیازی نیست برای دیجی دینگ رتبه گرفتن دست به دامن Off Page Seo شود. اما اشتباه می‌کردم. اصلا اینطور نیست. شما هم نباید این موضوع را بی‌اهمیت بدانید. هر چند که امروزه گوگل و الگوریتم‌هایش بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ بسیار پیشرفت کرده‌اند اما هنوز هم Off Page Seo و پارامترهای آن، در رتبه‌بندی سایت‌ها نقش مهمی دارند.
سئو خارجی شامل چه مواردی است؟

این تکنیک یکی از کثیف‌ترین کارهای سئو کلاه سیاه است. Doorways صفحه یا صفحات کم‌کیفتی هستند که برای یک سری کلمه کلیدی بهینه شده‌اند. اما وقتی کاربر به آن صفحات می‌رسد سایت او را به یک صفحه دیگر که بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ مدنظر خودش بوده منتقل می‌کند. در واقع کاربر را از درب پشتی وارد جایی که خودش دوست دارد می‌کند. با یک مثال موافقید؟
مثلا سایت xyz.com یک فروشگاه کیف و کفش است. این سایت روی کلمات کلیدی‌ای مثل خرید مانتو یا پیراهن بالا می‌آید اما هدفش این است که کاربر را صفحه فروش کفش مردانه ببرد. اینجا یک ریدایرکت انجام شده و کاربر به چیزی که دنبالش بود نمی‌رسد. بلکه در دام وب‌سایت افتاده و به صفحه‌ای که سایت دوست دارد وارد می‌شود. اگر به سرتان زده که این کار را امتحان کنید مطمئن باشید نتیجه وحشتناکی در انتظارتان است. چون گوگل به شدت با شما برخورد می‌کند.
Cloaking یا پنهان‌کاری :

اپلیکیشن آموزشی و وب‌سایت آن با پنل استاد و دانشجو و مدیریت کامل بهمراه ایجاد دسترسی‌های مدیریت سایت برای شما طراحی می‌گردد.

با یک لحن دوستانه به کاربر بگویید که صفحه مورد نظرش در سایت وجود ندارد.
از یک گرافیک جذاب و طراحی وب سایت زیبا برای صفحه ۴۰۴ استفاده کنید (تاثیر روانی بسیار مثبتی دارد).
تعدادی صفحه (ترجیحا مرتبط) به کاربر نشان دهید.
بازگشت به صفحه قبلی یا صفحه اصلی سایت را راحت کنید تا کاربر به بخش‌های دیگر سایت هدایت شود.

شاید شما هم یادتان باشد. وقتی چند سال قبل موضوعی را در گوگل سرچ می‌کردید. یک لیست تقریبا تکراری مقابلتان می‌گذاشت. محتوای بیشتر سایت‌ها کپی بود و تولید محتوا مثل امروز معنا نداشت. گوگل به دنبال راه‌حلی برای حل مشکل بود و با آپدیت الگوریتم‌های خود نتایج جستجو را تا حد زیادی از Duplicate Content پاک کرد. امروز محتوای تکراری به هر شکل و نوعی توسط گوگل به عنوان یک امتیاز منفی و خطرناک برای سایت به حساب می‌آید.Basic-SEO-concepts-blog-pic-001.webp

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.