솔지에로펜션(소나무숲길로)

5 روشی که سازندگان محتوا می توانند در سال 2024 درآمد کسب کنند

페이지 정보

profile_image
작성자 Kelsey
댓글 0건 조회 11회 작성일 24-09-23 04:13

본문

خالق محتوا زن در اتاق نشیمن خود نشسته است، در حالی که با تلفن همراه خود وبلاگ نویسی می کند ... [+] نکات آرایشی به دنبال کنندگانش.
getty آیا شما یک تولیدکننده محتوای جدید هستید که در حال بررسی نحوه کسب درآمد هستید؟ راه های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد که تصمیم گرفتن از کجا شروع می شود. در اینجا پنج راه برای درآمدزایی سازندگان محتوا در سال 2024 آورده شده است:
مفهوم خرید آنلاین - کارتن های بسته یا کاغذی با آرم سبد خرید در چرخ دستی روی لپ تاپ ... صفحه کلید [+]. خدمات خرید در وب آنلاین. تحویل درب منزل ارائه می دهد.
getty1. محصولات فیزیکی یا دیجیتالی ایجاد کنید اگر یک تأثیرگذار یا خالق هستید که به دنبال جریان درآمد مناسب هستید، می توانید فروش یک محصول فیزیکی یا دیجیتالی را تجربه کنید.
فروش محصولات دیجیتال به عنوان یک تولید کننده محتوا ممکن است به شکل زیر باشد:
موارد قابل دانلود (کتاب های الکترونیکی یا کاربرگ های PDF): اگر صفحه آشپزی در TikTok یا Instagram دارید، ممکن است یک برنامه غذایی یا کتاب آشپزی ایجاد کنید که مخاطبان شما می توانند از وب سایت شما خریداری کنند. یا اگر تولید کننده محتوای سفر هستید، ممکن است برنامه های سفر آخر هفته را برای خرید در هر شهری که بازدید کرده اید ارائه دهید.
اطلاعات بیشتر از FORMFORBES ADVISORبهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده سال 2024ByKevin PayneContributorبهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5% در سال 2024 ByCassidy HortonContributor دوره‌های آموزشی: اگر یک تولیدکننده محتوا با مهارت یا تخصص خاصی در تدریس هستید، ممکن است به دیگران علاقه مند باشید. تولیدکنندگان محتوا در آنجا وجود دارند که فیلم‌های یوگا، آموزش‌های مایکروسافت اکسل یا کارشناسان Adobe brick Photoshop ایجاد می‌کنند که ممکن است برای آموزش یک دوره عالی باشند. چه به آموزش هنرها و صنایع دستی یا تغذیه علاقه مند باشید، به احتمال زیاد فردی در آنجا می خواهد درباره کاری که انجام می دهید بیشتر بداند.
فرض کنید شما یک تولید کننده محتوا هستید که علاقه مند به ایجاد یک دوره آموزشی هستید. در این صورت، می‌توانید پلتفرم‌هایی مانند Kajabi، Teachable، Thinkific و Squarespace را بررسی کنید.
Adobe brick Lightroom Presets: اگر شما یک عکاس یا تأثیرگذار هستید که مجموعه ای از پیش تنظیم های لایت روم خود را ایجاد کرده اید، می توانید این پیش تنظیم ها را در Etsy بفروشید. سازندگان و اینفلوئنسرها می‌توانند تک یا بسته‌هایی از پیش‌تنظیمات را ایجاد و بفروشند.
از پیش تنظیم های لایت روم مجموعه ای از ویرایش ها هستند که می توان آنها را ذخیره کرد و دوباره روی عکس ها اعمال کرد. افرادی که علاقه مند به خرید و استفاده از پیش تنظیم های لایت روم هستند، گاهی اوقات می خواهند به زیبایی خاصی دست یابند و ویرایش عکس های خود را سرعت بخشند. پیش‌تنظیمات لایت‌روم را می‌توان پس از اعمال آن‌ها در ویرایش عکس، به دلخواه تنظیم کرد.
عکاسی: اگر شما یک عکاس یا تولید کننده محتوا هستید که علاقه مند به فروش عکس های استوک یا چاپ های خود هستید، می توانید عکس های خود را به صورت آنلاین بفروشید. دو سایت عکس استوک برای بررسی iStockphoto و Fotalia هستند.
زن جوان در فروشگاه آنلاین. او صاحب یک فروشگاه اینترنتی کوچک است. عکاسی لباس جدید برای فروشگاه اینترنتی ... [+].
محصولات gettyPhysical برای سازندگان محتوا عبارتند از:

* لباس: ژاکت های یقه ای، تی شرت، جوراب، کیف، شورت، شلوار و غیره. برخی از تولیدکنندگان محتوا برای راه اندازی خطوط لباس یا بوتیک های آنلاین خود منشعب می شوند.
* کتاب: ممکن است شما یک تولید کننده محتوا باشید که علاقه مند به انتشار خود یا کاوش در نوشتن یک کتاب از طریق انتشار سنتی هستید. برای مثال، سازندگان محتوای مالی شخصی ممکن است نکات مالی شخصی را بنویسند و منتشر کنند. در همان زمان، وبلاگ نویسان مواد غذایی ممکن است نوشتن و انتشار کتاب های آشپزی خود را بررسی کنند.
* محصولات زیبایی مانند آرایش یا مراقبت از پوست
* لباس یا کفش ورزشی
* کالاهای خانگی مانند شمع، مبلمان و موارد دیگر.
2. پیوندهای وابسته را در کلمه تجاری خود ادغام کنید Assort ساخته شده با بلوک های ساختمانی در رنگ آبی
getty در سال 2024، آنها برنامه های وابسته زیادی دارند. به‌عنوان یک سازنده محتوا یا تأثیرگذار، می‌توانید در برنامه تأثیرگذار آمازون، LTK (که قبلاً به عنوان RewardStyle شناخته می‌شد)، ShopStyle، Target، Walmart و غیره ثبت نام کنید تا لباس‌ها، مبلمان، مراقبت از پوست و موارد دیگر را پیوند دهید. فرض کنید شما یک تولید کننده محتوا یا بازاریاب هستید که از پلتفرم هایی مانند Shopify، Bluehost یا ConvertKit استفاده می کنید. در آن صورت، آن پلتفرم ها برنامه های وابسته را نیز ارائه می دهند.
نکته ای که در مورد برنامه های وابسته باید به آن توجه کرد این است که هر برنامه دارای الزامات متفاوتی برای سازندگان محتوا و تأثیرگذاران است. برخی از برنامه ها ممکن است به نرخ تعامل شما نگاه کنند و به حداقل تعداد فالوور نیاز داشته باشند، در حالی که برخی دیگر اینطور نیستند. برای مثال، برنامه اینفلوئنسر آمازون هیچ الزامی برای فالوور برای سازندگانی که به دنبال درخواست برای برنامه هستند، بیان نمی کند. با این حال، برنامه اینفلوئنسر آمازون بیان می کند که سازنده یک حساب YouTube، TikTok، فیس بوک یا اینستاگرام است. اگر تولید کننده محتوا در اینستاگرام یا فیس بوک هستید، یک حساب تجاری لازم است.
اگر تازه کار هستید یا برای اولین بار لینک های وابسته را به عنوان تولیدکننده محتوا آزمایش می کنید، در اینجا چند راه برای شروع یکپارچه سازی پیوندهای وابسته آورده شده است:

* لباس‌ها، روال مراقبت از پوست یا اصول روزمره خود را پیوند دهید و آنها را در استوری‌های اینستاگرام، ویدیوهای YouTube یا خبرنامه‌های ایمیل به اشتراک بگذارید.
* یک برگه "منابع" ایجاد کنید تا هر ابزاری را که برای اجرای وب سایت یا کسب و کار خود استفاده می کنید پیوند دهید. ممکن است Elementor (اگر از آن برای سایت وردپرس خود استفاده می کنید)، Docile (اگر دوره های آموزشی می فروشید) یا صفحه Amazon Associates خود (اگر صفحه ای از تمام ابزارهایی که استفاده می کنید ساخته اید) پیوند دهید.
* صفحه(های) وابسته خود را در تمام نمایه های رسانه های اجتماعی و وب سایت خود پیوند دهید.
3. ایجاد محتوای تولید شده توسط کاربر برای برندها من تقریباً آماده هستم... پرتره وبلاگ نویس جدی زن که دوربین دیجیتالی روی سه پایه خود را نصب می کند ... [+] قبل از ساخت یک ویدیوی جدید برای وبلاگ. رسانه های اجتماعی. وبلاگ. یوتیوب
getty اگر تا به حال نام UGC را نشنیده اید، مخفف محتوای تولید شده توسط کاربر است. در انفجار رسانه های اجتماعی و دنیای دیجیتال، برندها و کسب و کارها به محتوا (عکس و فیلم) برای صفحات خود نیاز دارند. برخی از تولیدکنندگان محتوا ممکن است علاقه ای به ساخت یک برند شخصی یا مخاطب نداشته باشند، اما مشتاق تولید محتوا هستند.
برندها همچنین علاقه مند به کار با سازندگان UGC هستند زیرا می توانند مقرون به صرفه تر از کمپین های تأثیرگذار کامل باشند. آنها همچنین می توانند به برندها اجازه دهند افراد واقعی را برای استفاده از محصولات و خدمات آنها استخدام کنند و به بیان داستان خود کمک کنند.
اگر می خواهید یک خالق UGC باشید، راه اندازی نمونه کارها مهم است. بهترین راه برای ایجاد یک نمونه کار آنلاین، ایجاد محتوا برای کانال های خود است. همچنین، "خلق UGC" را در بایوس رسانه های اجتماعی خود قرار دهید.
4. تبدیل شدن به یک مشاور یا مربی زن بزرگسالی که در باشگاه با یک مربی شخصی ورزش می کند و بسیار شاد به نظر می رسد - سبک زندگی سالم ... [+] مفاهیم
getty بسته به صنعت، ستون‌های محتوا یا جایگاه خود، باید به عنوان یک سازنده محتوا تبدیل به یک مربی یا مشاور شوید.
در اینجا چند نمونه از این که چگونه سازندگان محتوا ممکن است مربیگری یا مشاوره ارائه دهند آورده شده است:

* اگر شما یک خالق تناسب اندام هستید، ممکن است برنامه تناسب اندام 30 روزه خود را ایجاد کنید یا آموزش های خصوصی انفرادی ارائه دهید. همچنین ممکن است در شهر یا شهر محلی خود مربیگری گروهی تناسب اندام ارائه دهید.
* اگر یک مشاور مالی هستید که محتوای مالی شخصی نیز ایجاد می‌کنید، می‌توانید تماس‌های انفرادی ارائه دهید تا به دیگران در مورد نحوه رسیدگی به امور مالی خود آموزش دهید یا شروع به پس‌انداز بیشتر کنید.
* اگر یک تولید کننده محتوا هستید که عاشق رسانه های اجتماعی هستید، مشاوره با مشاغل کوچک در شهر یا شهر خود را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، می توانید جلسات مشاوره در مورد نحوه پیمایش در TikTok و Instagram ارائه دهید.
قبل از اینکه یک برنامه کامل مربیگری یا مشاوره را راه اندازی کنید، من شما را تشویق می کنم که با انجمن خود تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها به آن علاقه مند هستند یا خیر. من همچنین توصیه می کنم محتوای آموزشی را در صفحه رسانه های اجتماعی خود آزمایش کنید. می‌توانید محتوا و آموزش‌های آموزشی را آزمایش کنید یا بهترین روش‌های مربوط به جایگاه و صفحه خود را به اشتراک بگذارید.
5. از طریق کمپین ها با برندها کار کنید. بلاگر از یک اتاق خواب مدرن عکس می گیرد
getty در سال 2024، طبق تحقیقات گلدمن ساکس، کل بازار آدرس پذیر اقتصاد خالق 250 میلیارد دلار تخمین زده می شود. برندها برای کمپین های تأثیرگذار در هر صنعت پول خرج می کنند. شرکت‌هایی که در کمپین‌های اینفلوئنسر هزینه می‌کنند، به‌ازای هر 1 دلاری که توسط وبلاگ Later به اشتراک گذاشته شده است، به‌طور متوسط ​​4.87 دلار درآمد کسب می‌کنند.
برندها همچنین با نانو اینفلوئنسرها، میکرو اینفلوئنسرها و مگا اینفلوئنسرها کار می کنند. اینفلوئنسرها و سازندگان محتوا در هر پلتفرمی با برندها کار می کنند تا فیلم، عکس، کپی یا صدا برای کمپین های برند تولید کنند. بسیاری از برندها هنوز از شرکای تأثیرگذار بالقوه درخواست مشارکت با استعداد دارند، اما بسیاری از برندها بودجه ای برای استخدام سازندگان محتوا برای کمپین ها دارند.
در اینجا چند نمونه از نحوه انتخاب سازندگان توسط شرکت‌ها برای کمپین‌ها آورده شده است:

* برندهای زیبایی ممکن است سازندگان محتوا را استخدام کنند تا آگاهی و تبدیل را برای فروش سالانه آتی افزایش دهند.
* شرکت‌های مواد غذایی ممکن است تولیدکنندگان محتوا را انتخاب کنند تا نشان دهند کجا می‌توانند محصولات را در مناطق مختلف خریداری کنند.
* هیئت‌های گردشگری ممکن است با تولیدکنندگان محتوا همکاری کنند تا کارهایی را که باید در شهر یا ایالت خود انجام دهند به نمایش بگذارند.
من را در لینکدین دنبال کنید. Emma Cortez ElendtFollowingمن یک خالق محتوای سیاتل هستم. وبلاگ و کانال‌های رسانه‌های اجتماعی من Emma's Variation دیگران را تشویق می‌کند تا تجربیات خود را به سبک، یک ماجراجویی در یک زمان ایجاد کنند. من به‌عنوان خالق مد و سبک زندگی، همه چیز را از نکات سبک گرفته تا سفرم به‌عنوان تولیدکننده محتوا به اشتراک می‌گذارم. من میزبان پادکست Originative Version هستم. ماموریت من الهام بخشیدن به خلاقان برای کشف، رشد و مالکیت برندشان است. من ابزارهایی را که سازندگان می توانند استفاده کنند، نکات تعیین هدف و توصیه هایی در مورد ایجاد محتوا در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارم. من در فوربس، بیزینس اینسایدر و هاف پست معرفی شده ام. علاوه بر این، من دارای مدرک کارشناسی در مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد ارتباطات در رسانه های دیجیتال از دانشگاه واشنگتن هستم.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you have any sort of inquiries regarding where and how you can make use of اخبار خودرو مونتاژی ایران, you can contact us at our web page.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.