솔지에로펜션(소나무숲길로)

اکثر تسلا مدل 3 و مدل Y اکنون واجد شرایط دریافت اعتبار EV 7500 دلاری ه…

페이지 정보

profile_image
작성자 Clay
댓글 0건 조회 9회 작성일 24-09-21 04:59

본문

همه مدل Y اکنون به طور موثر 7500 دلار تخفیف دارند.
اعتبار: تسلا اکثر مدل های محبوب تسلا در حال حاضر به طور موثر ۷۵۰۰ دلار تخفیف دارند. اما همه چیز ممکن است در نوامبر تغییر کند، بسته به نوع باد سیاسی که می وزد.
طبق نمودار Internal Revenue Service زیر که در 15 ژوئیه به‌روزرسانی شد، همه تسلا مدل 3 و مدل Ys واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی Anger EV - عملاً یک تخفیف فوری - هستند، به استثنای ارزان‌ترین مدل 3 دیفرانسیل عقب (با امتیاز 272 مایل). که از 38990 دلار قبل از مالیات و هزینه شروع می شود. اما این در واقع گمراه کننده است زیرا مدل 3 دیفرانسیل عقب با برد بلند با قیمت ظاهراً بالاتر (با امتیاز 363 مایل) با استفاده از اعتبار 7500 دلار در واقع ارزان تر است و قیمت را به 34980 دلار کاهش می دهد.
اکثر مدل های مدل 3 و مدل Y اکنون واجد شرایط دریافت 7500 دلار اعتبار مالیاتی فدرال هستند.
اعتبار: خدمات درآمد داخلی توجه داشته باشید که "محدودیت MSRP" ذکر شده در نمودار بالا حد بالایی برای قیمت خودرو به منظور واجد شرایط بودن اعتبار مالیاتی است. اکثر قیمت های مدل 3 و مدل Y بسیار کمتر از حد مجاز هستند.
اعتبار 7500 دلاری خالی از سیاست نیست: اول، بررسی سریع قانون کاهش تورم، با نام مستعار Provisional Irish Republican Army. مهم ترین تغییری که در سال 2024 اعمال شد، اعتبار فوری 7500 دلاری در زمان خرید است. پیش از این، خریداران خودروهای برقی هنگام ثبت مالیات، اعتبار مالیاتی را دریافت می کردند. تغییر دیگر: واجد شرایط بودن محدود به وسایل نقلیه ای است که برخی از اجزای باتری و الزامات حیاتی منابع معدنی را برآورده می کنند. و خودرو نیز باید در آمریکای شمالی مونتاژ شود. تسلا تمام الزامات فوق را برای سهم شیر از وسایل نقلیه خود برآورده می کند.
بایدن: پرزیدنت بایدن بدیهی است که طرفدار است زیرا او یکی از حامیان اصلی صنعت خودروهای الکتریکی ایالات متحده است و این تغییرات در دوران تصدی وی انجام شد. همانطور که این داستان فوربس اشاره می کند، تنها سوال عدم حمایت آشکار او از تسلا و ایلان ماسک است. این مقاله روی جف اسکال، میلیاردر eBay متمرکز است که یکی از بزرگترین کمک کنندگان به کمپین انتخاباتی جو بایدن در سال 2020 بود. او در یک پست اخیر در رسانه‌های اجتماعی به دلیل رفتارش با تسلا، بایدن را شکافت.
ترامپ: در گذشته، حمایت رئیس‌جمهور سابق ترامپ از صنعت خودروهای برقی ایالات متحده چندان مشتاقانه نبود - اغلب خودروهای برقی را پاره می‌کردند - اگرچه این موضوع ممکن است به سرعت در حال تغییر باشد زیرا او رابطه خود را با ماسک تقویت می‌کند و مدیرعامل تسلا میلیون‌ها دلار به کمپین ترامپ کمک می‌کند. روز شنبه ترامپ نکات مثبتی در مورد خودروهای الکتریکی و به ویژه در مورد ایلان ماسک داشت. ما عاشق ایلان ماسک هستیم. من او را دوست دارم.» ترامپ در یک گردهمایی در میشیگان گفت. و من دائماً در مورد خودروهای الکتریکی صحبت می کنم. اما منظورم این نیست که من مخالف آنها هستم. من کاملاً طرفدار آنها هستم. هرچه بازار بگوید، ترامپ گفت: اگر 10 درصد بازار باشد، 12 درصد، 7 درصد، 20 درصد است. هر چه هست اشکالی ندارد اما شما نمی توانید 100% داشته باشید.
اطلاعات بیشتر از مشاور فوربس بهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده سال 2024 توسط کوین پین مشارکت‌کننده بهترین حساب‌های پس‌انداز با بهره 5 درصدی سال 2024 بای‌کسیدی هورتون مشارکت‌کننده آیا ممکن است اوضاع در نوامبر تغییر کند؟ اما نمی دانیم در صورت انتخاب مجدد ترامپ چه اتفاقی خواهد افتاد. به این معنا که آیا حمایت او به حفظ اعتبار 7500 دلاری ادامه می یابد یا خیر. سال گذشته، نامزد معاون ریاست جمهوری ترامپ، سناتور اوهایو، جی دی ونس، قانونی را برای لغو اعتبار مالیاتی فدرال برای خودروهای الکتریکی ارائه کرد. در عوض، اقدام او 7500 دلار اعتبار مالیاتی را به طور خاص برای خودروهای گازسوز یا گازوئیل ساخت آمریکا (از طریق نیویورک تایمز) خواستار شد. راس گربر، سرمایه گذار تسلا از شرکت سرمایه گذاری گربر کاوازاکی، به Yokel Finance گفت: «اگر ایلان فکر می کند پرداخت ماهانه 45 میلیون دلار به ترامپ به نحوی مانع از بین بردن اعتبار مالیاتی خودروهای الکتریکی می شود، 100 درصد در اشتباه است.
من را در توییتر دنبال کنید. Rupert Brooke CrothersFollowingمن یکی از بنیانگذاران اخبار CNET، یک گزارشگر فناوری برای نیویورک تایمز، و یک خبرنگار و سردبیر هفته نامه آسیایی وال استریت ژورنال - دومی در ژاپن، جایی که ده سال زندگی کردم، بودم.

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you are you looking for more info in regards to اخبار اتومبیل رانی (PK) look at our own website.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.